Левски води на Черно море с 1:0 след първото полувреме на срещата

...

На поувремето: Левски - Черно море 1:0, Жоро Илиев изпусна дузпа!

Левски води на Черно море с 1:0 след първото полувреме на срещата от 11-ия кръг на Първа лига на  " Георги Аспарухов ".

В състава на " моряците " на вратата се завърна Емил Михайлов, Илия Миланов е в центъра на защитата, Стефан Станчев - ляв бек, а Мартин Костадинов - десен външен халф.

В 10-ата минута Георги Илиев изпусна дузпа за гостите, откакто стреля много едва в центъра на вратата и Божидар Митрев без проблеми избави. Бялата тгочка бе посочена, откакто Мариян Огнянов бе фаулиран от от Кабрал и Панайотов.

Минута по-късно Жорди Гомес удари гредата от фаул, в 12-ата минута Давид Яблонски бе прецизен за следващ път. Защитникът изпревари Хасани при центриране на корнер и даде задатък на " сините " - 1:0, написа Sportal.bg.

В 23-ата минута Гомес стреля мощно, Михайлов мазета, а при добавката Яблонски стреля високо над вратата.

В 28-ата минута Зехиров имаше добра опция за гол.

Съставите
ЛЕВСКИ: Божидар Митрев, Милош Цветкович, Давид Яблонски, Ейлофсон, Иван Горанов, Васил Панайотов, Жорди Гомес, Джерсон Кабрал, Габриел Обертан, Роман Прохазка, Сержиу Буш

ЧЕРНО МОРЕ: Емил Михайлов, Стефан Станчев, Александър Цветков, Илия Миланов, Илиас Хасани, Ондрей Сукуп, Мариян Огнянов, Георги Илиев, Мартин Костадинов, Атанас Зехиров, Цветелин Чунчуков

Източник: petel.bg